Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Pierwsze zwycięstwo Brzozovii.
LKS Zarszyn 1-3 Brzozovia Brzozów

Pierwsze zwycięstwo odniosła nasza drużyna w rundzie wiosennej. We wczorajszym meczu Brzozovia wygrała z drużyną z Zarszyna 3-1. Mecz był ciekawym widowiskiem z licznymi sytuacjami pod obiema bramkami. Pierwszą połowę zawodnicy z Brzozowa jakby przespali co przełożyło się na jakość naszej gry. Drużyna z Zarszyna wykazywała więcej determinacji i woli walki, i dlatego stwarzała sobie więcej sytuacji. Już w 10 min. bramkę dla Zarszyna zdobył M. Buczek strzałem z 30 metrów. Lorenc w tej sytuacji wyszedł do dośrodkowania i nie spodziewał się uderzenia. Piłka uderzona z wiatrem wpadła za "kołnierz" naszego bramkarza. W pierwszej połowie ekipa gospodarzy miała jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku ale na drodze stawał pewnie interweniujący Lorenc lub strzały były niecelne. Taki wynik utrzymał się do przerwy po której zdeterminowani goście z większym animuszem przystąpili do odrabiania strat. Brzozovia zagrała z większą ambicją i chęcią zwycięstwa. Już po dziewięciu minutach był 1-1. Po dośrodkowaniu Barańskiego z wolnego bramkarz odbił piłkę przed siebie a w zamieszaniu podbramkowym najpierw Śmietana próbował wepchnąć piłkę do siatki ale ostatecznie Łukaszyk głową pokonał Knurka. Pięć minut później identyczna sytuacja jak przy pierwszej bramce tylko ze strzelcem bramki po zagraniu Gieruli był Wojtowicz. Po stracie dwóch bramek gospodarze rzucili sie do odrabiania strat a Brzozovia cofnęła sie do obrony czekając na kontry. I miała ich kilka ale we wczorajszym meczu skuteczność naszego "asa" Barańskiego pozostawiała wiele do życzenia. W drugiej połowie zagrał nasz drugi napastnik Korab który rozegrał dobry mecz ciągle absorbując obrońców. Dobrze się zastawiał i odgrywał piłkę mając zawodnika na "plecach". Brzozovia umiejętnie sie broniła a Zarszyn bił głową w mur. Nie potrafił znaleźć sposobu za dobrze zorganizowaną obronę Brzozovii. W 71 min. naciskający na obrońcę gospodarzy Wojtowicz odzyskał piłkę w szestnastce gospodarzy i na raty pokonał Knurka. Po tej bramce już nic nie mogło odebrać nam zwycięstwa.
Brzozovia wygrała bardzo ważny mecz i również przy dobrych dla nas wynikach z innych boisk jest coraz pewniejsza utrzymania w tej klasie rozgrywek. Kolejny mecz nasza drużyna zagra z Górnikiem Strachocina. Ekipa ta zajmuje 14 miejsce w tabeli i traci do Brzozovii 8 punktów, tak więc jest szansa na kolejne zwycięstwo i poprawę naszej sytuacji w tabeli. Wszystkich kibiców prosimy o gorący doping.
Dodał: , dnia 12.05.2008, 08:04 komentarze [12]

[skomentuj] [wróć do newsów]

Gratuluje zwyciestwa wreście 1 zwycięstwo !!!!!
Bolus 12.05.2008, 10:16

Gratuluje pierwszych 3pkt w tej rundzie ! Mysle ze juz bedzie coraz lepiej i bedziemy sie cieszyc z meczu na mecz jeszcze raz GRATULACJE !
P. 12.05.2008, 10:21

Witam... jak możecie opisać wasz doping na meczu z Zarszynem ? z góry dzięki
iskra 12.05.2008, 13:20

gratulacje, oby tak dalej
ads 12.05.2008, 15:26

Jeśli chodzi o sprawy kibiców takie jak doping bedą one opisywane na forum KIBICÓW
Bolus 12.05.2008, 19:53

gratuluje..wkoncu jakis sukces.Szczególne wyrazy uznania dla Grzesia
binka 12.05.2008, 21:36

nareszcie 3 pkt, mikolaj ale neeewwssaaa napisales. "as" Barański
Ortex 13.05.2008, 09:13

dziadu wojtowiczu co ty za głupoty wypisujesz, kto cie dopuścił do tego, powinni ci zabronić dotykania klawiatury, takie bzdury, jakie buraku dośrodkowania jak to były strzały i już pierwszy był w bramce tylko sędzia nie odgwizdał i se góral dobił, ty reporterze za piątka, hehe wojtowicz naciskał ty matołku tyś naciskał ale murawe swoim cięzarem:) dziadu jeden nie pisz już takich gupotów bo to wstyd czytać!
Damianek 13.05.2008, 09:35

Panie Barański widzę że moje słowa ugodziły Pana godność i dumę. Nie wiem jak mam Pana przeprosić, moze jakąś siateczką na treningu.:). Fakt faktem widzę ze nie potrafi sie Pan przyznać co do popełnionych błędów. Miałeś kilka sytuacji sam na sam i nie potrafiłeś ich wykorzystać. Tak więc pochyl głowę by posypać ją popiołem. I nie ma się co obrażać tylko trzeba się zabrać do roboty na treningach. Sytuacje sam na sam z bramkarzem poćwiczyć bo widzę że ten element gry u Pana jest bardzo słabo dopracowany. A propos wagi mikołaja to i taj jest on przy swoim wzroście lżejszy od Pana . Na badaniach w Haczowie był o kilogram od Pana lżejszy. Tak więc jeżeli ktoś nacierał na murawę to tylko i wyłącznie Pan i Pana brzuszek. Pozdrawiam Pana - Redaktor
Od redaktora do Pana Barańskiego 13.05.2008, 11:32