Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
MECZ LIGOWY SENIORÓW
COSMOS NOWOTANIEC 2 - 0 BRZOZOVIA BRZOZÓW

W dniu dzisiejszym rozegrano kolejn± kolejkę w rundzie wiosennej. Drużyna Brzozovii pojechała na mecz do Nowotańca. Mecz był rozgrywany w dobrych warunkach na dobrej murawie. W pierwszej połowie Brzozovia nie stworzyła większego zagrożenia pod bramk± gospodarzy, którzy pokonali naszego bramkarza 2 razy, raz ze spalonego, ale niestety sędzia nie zgodził się z decyzj± bocznego arbitra. Drużyna z Nowotańca od 20 minuty grała w osłabieniu, bo ich zawodnik dostał czerwona kartke za faul na Barańskim. W drugiej połowie Brzozovia atakowała i wszystko wskazywało na to że zaraz zdobęd± bramkę ale nie wykorzystali 100% sytuacji. Gospodarze mieli wyborn± szansę na objęcie prowadzenia z rzutu karnego ale piękna obrona popisał sie nasz bramkarz. Do końca meczu wynik się nie zmienił. Ostatecznie Brzozovia przegrała 2-0. Zawodnikiem meczu był Wojtowicz, warto dodac również ze naszych zawodników dopingowali kibice z Brzozowa którzy przybyli na mecz.

W sobote mecz juniorów się nie odbył został przeniesiony na 21 maja.
Dodał: Bolós, dnia 20.04.2008, 21:22 komentarze [5]

[skomentuj] [wróć do newsów]

Mikołaju kiedy strzelisz pierwsz± bramkę - kiero
Do mikołaja 21.04.2008, 10:24

A kto to wie Panie Kierowniku
mikolaj123r9 21.04.2008, 10:51

Zapominamy o meczu i pełna mobilizacja już w niedziele SANOVIA LESKO i hej hej Brzozovia !!!
Bolus 22.04.2008, 08:27

dziękujemy wszystkim za doping pozdr
Ortex 22.04.2008, 18:19

hehe kto ten artykuł pisał?? to hasełko zawodnikiem meczu wojtowicz hehe było wyborne:D
barca 22.04.2008, 20:31