Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Porażka za porażką
Ostoja Kołaczyce 4 - 1 Brzozovia Brzozów

W meczu drużyn walczących o utrzymanie zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Ta porażka stawia Brzozovię w bardzo trudnej sytuacji. Gospodarze wystapili bez kilku zawodników z podstawowego składu a mimo to pewnie pokonali drużynę gości. Ostoja ruszyła ostro do ataku i już w 7 minucie Sobolak sfaulował przeciwnika w polu karnym. Rzut karny wykorzystał grający trener gospodarzy Kowalski. W 15 minucie było już 2-0 po uderzeniu Nowosielskiego w długi róg. Piłka dobiła się od słupka i wpadła do bramki. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali strzelić trzecią bramkę. Była to bramka samobójcza Sobolaka. Po niefortunnej interwencji piłka odbiła mu się od pleców i wpadła do bramki. W drugiej cześci gry Brzozovia starała się zmienić oblicze tego spotkania i zaatakowała większa ilością zawodników, ale niestety ciężko było się przedrzeć przez obronę gospodarzy, którzy umiejętnie się bronili i wyprowadzali groźne kontry. Po jednej z nich gospodarze strzelili czwartego gola. Kowalski z 5 metrów trafił do pustej bramki. Brzozovię było stać tylko na strzelenie jednej bramki której autorem był Barański. W sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Po tej porażce Brzozovia jest jedną nogą w A - klasie. Szanse na utrzymanie są ale czysto matematyczne. Teraz przed nami mecze z Bieszczadami i Rafinerią.
Dodał: , dnia 09.06.2008, 13:14 komentarze [7]

[skomentuj] [wróć do newsów]

z tego co widziałem w gazecie w Brzozovii tez brakowało kilku zawodników z podstawowego składu... :/
09.06.2008, 14:09

Ciężko będzie się utrzymać, chyba, że tak jak słyszałem od pewnego gościa, kupiliście mecz z Ustrzykami Dolnymi
:) 10.06.2008, 23:00

A klasa wita!!!!!!!!!!!!!1
tomi 11.06.2008, 14:43

wstyd lepiej spaśc do klasy A niż kupować mecze żeby się utrzymać. trochę godności !!!!!!!1
11.06.2008, 19:35