Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Kolejny wyjazd, kolejna porażka
Zamczysko Odrzykoń - Brzozovia Brzozów 2-1 (1-0)

Zespól juniorów wybrał się do Odzykonia z nastawieniem na zdobycie trzech punktów lub przynajmniej jednego, ze względu na naszą sytuację były nam bardzo potrzebne. Jednak Brzozovia miała po raz kolejny słaby początek spotkania i w pierwszych minutach straciliśmy bramkę. Zespół gości stwarzał niewiele sytuacji bramkowych, jednak z każdą minutą gra wyglądała coraz lepiej. Pod koniec pierwszej połowy dobre sytuacje na zdobycie bramki mieli Artur Szczepek, który w polu karnym z ok. 11m uderzył za wysoko, oraz Dawid Lorenc, który uderzył minimalnie koło słupka z 16m. do przerwy utrzymał się wynik 1-0. W drugiej połowie goście musieli zaatakowac aby zdobyc bramkę oraz żeby wywieśc jakieś punkty. Jednak słaba gra w naszym wykonaniu w pierwszych minutach zemściła się stratą drugiej bramki. Brzozovia rzuciła się do odrabiania strat jednak gospodarze się bronili i wyprowadzali groźne kontrataki, a ataki Brzozovii nie przynosiły skutku. Pod koniec spotkania Artur Szczepek popisał się uderzeniem z dystansu, po którym piłka trafiła w poprzeczkę a powracającą w boisko piłkę dobił uderzeniem z głowy Strącel wykorzystując również błąd brzmkarza. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Skład Brzozovii:
Kowalczyk - Borek - Jantosz - Zarych - Kobiałka - Janiga(65'-Tesznar) - Lorenc - Dobrowolski(32'-Bober) - Szczepek(65'-Strącel) - Gierula(45'-Ścibor) - Dydek
Dodał: Bolós, dnia 02.06.2008, 09:32 komentarze [65]

[skomentuj] [wróć do newsów]

naszczescie lubatówka tez w plecy ! ....
Grzesiek K 02.06.2008, 13:00

to i tak nic z tego, my musimy wygrywac żeby ich wyprzedzic;/
krzysiekk 02.06.2008, 17:00

a ja mam takie wieści ze już niemamy szans ponieważ spadaja 3 zespoły :/ a wiec A KLASA WITA
Bolus 02.06.2008, 18:59

a skąd wiesz ze 3? przecież z A klas z obu grup wchodzi po jednym zespole, czyli z okręgówki musi spaśc 2! no chyba że z II ligi do naszego okręgu spadnie jakaś drużyna a na to się narazie nie zanosi
krzysiekk 02.06.2008, 20:16

witam. z ligi może spaść nawet CZTERY ZESPOŁY.jak? tarnawa nie ma kasy i zostaje okręgówce spadaja jedlicze plus trzech mistrzów A klasy.....czyli jedlicze trzy z A klasy i pozostali z okręgówki. aby było 12 utrzymują się pierwsze osiem a ostatnie CZTERY spadają....
przełom 02.06.2008, 23:11

Wszyscy wiedzieli, że z ta grą i Bercikiem w trampkarzach, który krytykuje wszytkich no ale sam też za wiele nie potrafi spadniecie. Wiec nie spotkacie sie z nami w Izdebkach a szkoda bo łatew na was się punkty robi i wyjazd niedaleki.
FIUKUŚ 03.06.2008, 12:10

ja nie wiem jak to mozliwe ze spadek jest ale dobra. Nie moglem grac 2 meczy z powodu kontuzji, jutro jade do anglii wiec nie moge nic wam pomoc... Masakra jednym slowem, nie mam co powiedziec.

Ad. wyzej.
Nie latwe punkty sie na nas robi, jakbys porownal sobie druzyny pod innym wzgledem to bys wiedzial. Ale dobra, jak chcesz byc internetowym napinaczem to sobie badz.

Peace
Fajka 03.06.2008, 17:47

jesli tarnawa nie ma kasy to awansuje druga druzyna...
a jesli druga druzyna nie ma kasy to awansuje trzecia... proste...
4 druzyny napewno nie spadna

a jesli chodzi o nas to katastrofa ,,, to wszystko sie sypnie teraz..
03.06.2008, 20:41

niestety nie znasz regulaminu rozgrywek który jest dostępny na stronie ozpn-u. awansować może tylko mistrz okręgówki:( więc przy złych wiatrach nawet my możemy spaść
przełom 03.06.2008, 22:13

nie odpuscimy besku w sobote
chodz juz spadlismy i paru zawodnikow pojechalo gdzies za granice.... to zrobimy wszystko zebyscie tez polecieli...
tak jak to izdebki wystawiali z wami trampkarzy , zebyscie nam odskoczyli....