Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Juniorzy bez punktów
Gimbal Tarnawa 4-2 Brzozovia Brzozów

Brzozovia pojechała na mecz z Tarnawą, który został rozegrany na boisku w Łukowem z nastawieniem na urwanie punktów, jednak gospodarze zaczęli od mocnego uderzenia i już w pierwszych minutach spotkania zdobyli bramkę. Brzozovia w pierwszej części spotkania głównie się broniła, co nie wychodziło najlepiej i zemściło się to stratą jeszcze dwóch bramek i do szatni zawodnicy zeszli przy stanie 3-0. Na drugą połowę Brzozovia wyszła bardziej zmotywowana, jednak gospodarze umiejętnie się bronili i wyprowadzali groźne kontrataki i po jednym z nich udało im się zdobyc czwartego gola, później gra toczyła się głównie w środku boiska, Brzozovia stwarzała sytuacje jednak nic z nich nie wynikało, pod koniec spotkania w lidze zadebiutował Piotr Bać i po jego wejściu gra jakby się ożywiła i pięc ostatnich minut należało do Brzozovii co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek, pierwszą zdobył Kamil Gierula po prostopadłym podaniu B.Dydka natomiast drugą nasz lewy obrońca B.Borek po mierzonym strzale z ok. 20 metrów, do końca spotkania nic sie nie wydarzyło i mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Brzozovia zagrała w składzie:
Kowalczyk (85' Bać) - Zarych (45' Bober) - Jantosz - Borek - Trzciański (65' Barć)- Dydek - Janiga - Kobiałka - Dobrowolski - Szczepek (J.Dydek) - Gierula
Dodał: Bolós, dnia 24.05.2008, 21:55 komentarze [10]

[skomentuj] [wróć do newsów]

bolus patrz jak piszesz ten newsy bo wynika ze składu, że w 10-ciu graliśmy...
ads 24.05.2008, 22:58

Bolus jaki Morgan on sie nazywa Jantosz Mariusz hihihi
Gierul 24.05.2008, 23:35

prze huj ale dojebaleś z tym morganem hahaha.... kurwa tyle grasz w juniorach i nie wiesz nawet jeszcze jak sie zawodnicy nazywali... hahaha

bolus 25.05.2008, 14:46

e tam sie nic nie dzieje :] ... Pietryki tylko zabrakło w sQuadzie ;p ... mala pomyłka
25.05.2008, 17:07

jest źle.... Lubatówka wygrała 5:3
Grzesiek K 25.05.2008, 21:22

no panowie nie jest dobrze i jest naprawde źle, lubatówka wygrała z Ustrzykami, a wcześniej dostali walkowera z beskiem (podobno gral jakis zawodnik na lewo), wiec odskoczyli nam w tabeli, a beda grali jeszcze z łękami wiec tez to chyba wygraja;/ nam zostaly jeszcze 3 mecze i najlepiej gdybysmy je wszystkie wygrali, co wydaje sie bardzo trudne....
krzysiekk 25.05.2008, 21:47