Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Piast Miejsce Piastowe 5 - 2 Brzozovia Brzozów

Adaś Dobrowolski

Skład Brzozovii:

Kowalczyk - Fejdasz - Janiga - Morgan - Borek - Trzciański - Dydek (Dobrowolski) - Kobiałka - Szczepek - Gierula (Barć) - Zarych (J.Dydek)

Opis Meczu:

Brzozovia od pierwszych minut zaczeła atakowac i Szczepek szczelił pierwsza bramke i taki wynik pozostał juz do końca pierwszej połowy. Zaraz po zmianie stron w 47 minucie gospodarze wyrównali na 1-1, potem było już coraz gorzej, po błedach obrońców wpadły kolejne bramki i gospodarze prowadzili już 3-1. Nasz trener zdecydował sie na zmiany chodź miał ich bardzo mało (tylko 3 zawodników) , na bosiko wszedł Dobrowolski który zdobył bramke na 3-2, Piast wciąż atakował i szczelił 2 bramki które przesądziły o wyniku. Mecz mógł sie podobać końcowy wynik to 5-2 dla gospodarzy którzy plasują się na pozycji lidera z dorobkiem 38 punktów. W srode 14 maja o godzinie 17:00 Brzozovia zagra zaległy mecz z drużyna Izdebek. Zapraszamy wszystkich kibiców. W naszym zespole zagra 4 zawodników z seniorów a więc powiniśmy ten mecz wygrać .
Dodał: Bolós, dnia 10.05.2008, 20:54 komentarze [50]

[skomentuj] [wróć do newsów]

male sprostowanie: do przerwy bylo 1-1 oni zdążyli wyrównac jeszcze przed końcem 1 połowy, a zaraz na początku drugiej strzelili na 2-1
krzysiekk 10.05.2008, 22:07

Wszystko ok,tylko razi mnie slowo"szczelil"-powinno byc strzelil..
Taka mala podpowiedz dla newsmana.
miodek 11.05.2008, 00:07

NO ja już nie bede poprawiał przepraszam ale nie byłem na meczu i relacje zdał mi nasz bramkarz.
BOlus 11.05.2008, 08:40

nie piszcie komentarzy na temat jak pisze newsman
tylko na temat meczu kur.....
jesli chodzi o mecz to lider czyli miejsce piastowe do 30 min sie nas przestraszylo
nie wiedzieli co sie dzieje jak strzelilismy im bramke a potem jeszcze byly kolejne akcje, które zmarnowalismy...

Jak na lidera to moim zdaniem nie zasługują... bo za wiele nic nie grali... ale dobrze bylo panowie !!
był jeszcze taki moment gdzie moglismy wyrównać bo bylo 3;2 dla miejsca ale ta ich 4 bramka juz nas troche zniechęcila...

mysle ze jak bylo by 4 zawodników z pierwszej druzyny to bysmy ten mecz wygrali!!

w środe o 17 z izdebkami mecz.... mają być wzmocnie nia będzie dobrze !!
jacek 11.05.2008, 12:10

nie no trudno ;/ ale izdebki trzeba rozjechać i pokazać im ze wcale nie są tacy PRO ^^
ads 11.05.2008, 12:12

Aaaadaaś gratuluje brameczki ))i zgadzam się że trzeba Izdebczoookom rozjechać tyłki, żeby nie mogli na nich długo usiąść ;] bo PRO to jest tylko ZZzzzoVia ;]
Maciek 13.05.2008, 15:28

ptwQdaCbMQUX 08.09.2014, 18:39

08.09.2014, 18:39

Mark 09.02.2016, 19:46

09.02.2016, 19:46

Mark 10.02.2016, 10:47