Zapraszamy Na Forum Kibiców Brzozovii Brzozów. Forum | Galeria | Redakcja | Główna
Remis z Beskiem
BRZOZOVIA BRZOZÓW 2 - 2 PRZEŁOM BESKO

Kolejny mecz którego Brzozovia nie wygrała na własne życzenie. Dzisiaj nasza drużyna miała wielką okazję do zainkasowania trzech punktów z dużyną Przełomu. Mecz ułożył się bardzo pomyślnie, dla Brzozovii gdyż kilka minut po rozpoczęciu spotkania gospodarze strzelili pierwszą bramkę. Dwójkową akcję Dawida Lorenca i Barańskiego zakończył ten drugi strzałem z 20 metrów. Piłka wpadła w długi róg kozłując jeszcze przed bramkarzem. Gospodarze poszli za ciosem i kilka minut później było już 2-0. Dośrodkowanie Karnasiewicza z rzutu rożnego na bramkę zamienił Mirek Korab strzelając głową po długim rogu. Kibice i zawodnicy schodzący z boiska do szatni byli pełni optymizmu przed drugą połową. Niestety nasi piłkarze nie potrafili utrzymać tego wyniku. Pierwsza bramka dla Przełomu padła po rzucie rożnym i strzale głową Dariusza Jęczkowskiego. Druga padła po strzale z 10 metrów w długi róg obok interweniującego Lorenca. Na uwagę zasłużył jeszcze strzał z rzutu wolnego Barańskiego ale dobrą interwencją popisał się bramkarz gości. Kolejny mecz Brzozovia rozegra z Zarszynem na wyjeździe, czekamy na pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.
Po raz kolejny trzeba pochwalić naszych wiernych kibiców którzy przygotowali świetną oprawę tego spotkania oraz za super doping zaszych zawodników.
Dodał: , dnia 04.05.2008, 13:53 komentarze [24]